Hatay Dam İzolasyonu

Dam Yalıtımı Hatay

Hatay Antakya İzolasyon Yalıtım Karbon Fiber Güçlendirme

Hatay Dam İzolasyonu

Dam izolasyonu konusunda ısı, su ve ses yalıtımını sağlayan, özel olarak üretilen yalıtım malzemeleri ile artık izolasyon uygulamaları daha kolay hale geldi. En son ekipmanlar ve alanında uzman personelimiz ile dam izolasyonu bizim işimiz. Her türlü ısı, güneş, yağmur, kar gibi hava şartlarına doğrudan maruz kalan damlarda uzun ömür ve dayanıklılık büyük önem taşır. Mevsimsel değişikliklerin deformasyona uğrattığı damlar gerekli izolasyon işlemleri yapıldığında daha sağlam ve kullanışlı duruma gelecektir.

Hatay Metal Dam Yalıtımı

Metal çatılarda çatı ister yeni kurulsun ister eski çatıyı onarmak olsun - suya karşı dayanıklı hale getirmek gerekir. Metal çatılar, tek tek panelleri birbirine tutturarak monte edilir. Bu paneller birbirine kenetlenir ve vidalarla çatı iskeleti profillere sabitlenir. Yeni inşa edilmiş bir metal çatı için, onlarca hatta yüzlerce vida kullanılır. Bu sebeple su sızdırmazlığını sağlamak için yalıtım yapmak şarttır.

çatı yalıtımları özelliklerine göre birçok çeşidi bulunur. Bu nedenle en iyi çatı izolasyonunun gerek görüldüğü her yapı için öncesinde yalıtım firmaları ile görüşmek gerekir. Araştırma yapıldığında çatı izolasyon malzemelerini öğrenerek fikir edinebilirsiniz. Firmalardan alınan uygulama bilgilerine ve yalıtım fiyatlarına göre tercih yapılmalıdır. Yapısan yalıtım firması olarak ısı, ses ve yangın yalıtımına dair çalışmalarını görebilir ve en uygun bor yalıtım firması olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hatayda  Damlarda Su Yalıtımı İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

Teraslarda su yalıtımı uygulaması yapmak için Elyaflı Sıvı Plastik İzolasyon Kaplaması kullanabilirsiniz. Teraslarda su yalıtımı için hangi yöntemler kullanılır sorusunun cevabı olarak ise öncelikle bu uygulamayı sıcak havalarda yapmayı tercih etmeniz gerekmektedir. Sonra Elyaflı Sıvı Plastik İzolasyonun ihtiyaca göre bir kısmını ayırın ve %200  su dökerek ayran kıvamına getirinceye kadar karıştırıyoruz. Daha sonra teraslarınızda su sızıntısına neden olan kılcal çatlakları doldurmak için boyayı terasınızda çatlakların olduğu yere dökerek, boşlukları doldurun. 24 saat kurumaya bıraktıktan sonra şimdi sıra geldi uygulamaya; rulo fırça ile uygulamanızı gerçekleştirip uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

 Firmamız tarafından yapılan tüm su yalıtım uygulamaları 5 (beş) yıl boyunca malzeme ve isçilik garantisi altındadır.

Sayfamızı Paylaşın
kısmına