Yerinde Yalıtım

Uygulamalarınızda AssanBoard Çözümleri

PUR (Poliüretan) veya PIR (Poliizosiyanurat) plakaların farklı yüzey kaplama malzemeleri ile kaplanarak üretilen çatı, duvar ve döşeme yalıtımında kullanılan yalıtım levhaları ile yüksek enerji tasarrufu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

PUR (Poliüretan) veya PIR (Poliizosiyanurat) plakaların farklı yüzey kaplama malzemeleri ile kaplanarak üretilen çatı, duvar ve döşeme yalıtımında kullanılan yalıtım levhaları ile yüksek enerji tasarrufu sağlamak artık çok kolay.
Çatı, cephe ve döşeme yalıtımına uygun olan AssanBoard yalıtım levhaları; endüstriyel binalarda, konutlarda, kamu binalarında, alışveriş merkezlerinde, soğuk oda depolarında, tüm soğuk ve sıcak çatı uygulamalarında kullanılır
Isı, ses ve su yalıtımı sağlayan levhaların yapısı gereği küf önleyici özelliği de mevcuttur.
Çatı, cephe ve döşeme yalıtımına uygun olan AssanBoard yalıtım levhaları; endüstriyel binalarda, konutlarda, kamu binalarında, alışveriş merkezlerinde, soğuk oda depolarında, tüm soğuk ve sıcak çatı uygulamalarında kullanılır. Isı, ses ve su yalıtımı sağlayan levhaların yapısı gereği küf önleyici özelliği de mevcuttur. İstenen yalıtıma göre tercih edilen farklı yüzey kaplama cinsleri ile binalarda tüm yalıtım ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sayfamızı Paylaşın
kısmına